Pište jakékoliv dotazy, poznatky, problémy,... týkající se tancování

Fórum

Datum: 07.09.2014

Vložil: Pharmb481

Titulek: Good info

Very nice site!

Datum: 07.09.2014

Vložil: Pharmc483

Titulek: Good info

Very nice site! <a href="https://oieypxa2.com/kyaqok/1.html">cheap goods</a>

Datum: 07.09.2014

Vložil: Pharmb799

Titulek: Good info

Very nice site! <a href="https://apeoixy2.com/xqqsxq/1.html">cheap goods</a>

Datum: 06.09.2014

Vložil: Smithd720

Titulek: John

Really enjoyed reading ur blog. dekkbabbdekcggeg

Datum: 03.09.2014

Vložil: Smithe397

Titulek: John

Merely a smiling visitor here to share the love , btw outstanding style. Audacity, a lot more audacity and always audacity. by Georges Jacques Danton. dabecbkgcegfbgfb

Datum: 14.03.2013

Vložil: Káťa

Titulek: Informace

Ahoj, měla bych takovou malou poznámku. Na titulní stránce v informacích je stále napsané, že klub má v současnosti 10 párů. Je to taková drobnost ale přeci :) Mám pocit že páry jsme momentálně 4. Díky Káťa

Datum: 31.08.2012

Vložil: Pavlína Šmídová

Titulek: tréninky od 10.9.

zdravím, prosím mám dotaz, mohly by začínat tréninky dříve? Děti které budou jezdit ze Svitav přijedou už v 17 hodin. A autobus zpět jede v 19 hodin, tak by bylo fajn i dřív končit, je možné ještě čas upravit, děkuji za odpověď

Datum: 28.09.2011

Vložil: Gábina

Titulek: reakce na practis

Vážení, musím reagovat na docela ostrý článek ohledně practisu. Myslím si, že practis by měl být i pro 1 pár!! Březová není zase tak daleko od Svitav a omluva nepřítomnosti je samozřejmá, ale mohla by být klidně i 1 hodinu před ním.
Pokud vím, že povedu v pátek practis tak tam prostě budu a je to! Jednou jste se všichni rozhodli vést taneční klub, tak se tomu naplno přizpůsobím. Ale dělat rozruch kvůli 2 hodinám, a to ještě 1 x za 14 dní se mi zdá drzé. Někdo by se měl především zamyslet nad tím, proč děti na páteční practis nejezdí. Vím, že všichni pracujete, ale také víme, že pokud se nechce, tak se nechce. My jsme také zaměstnané a jsme ochotni svůj čas tomuto podřídit. Zlobte se na nás, nebo ne.

Datum: 02.10.2011

Vložil: Mira

Titulek: Re: reakce na practis

Milá Gabčo, dovol mi, abych Ti vysvětlil pojem practise: Je to typ tréninku,který simuluje soutěž.Tj. případ, kdy se tančí mezi páry a tanečníci si tím nejen zlepšují fyzickou kondici, ale hlavně se učí dělat si prostor na parketě mezi ostatními páry. Proto je Tvůj navrh, že by practise měl být i pro jeden pár úplně zcestný.Trénink pro jeden pár se nazývá individuální trénink.Já s Terkou (a samozřejmě i Fanda s Irčou) tanec Milujeme a učíme rádi, bohužel nefungovala komunikace mezi páry a vedoucími pátečních tréninků, takže proto se teď budete muset na tréninky hlásit dle pokynů v rozpisu tréninků a ne se z nich odhlašovat,nikoho nenutíme.....Potom se nebude stávat, že čekáme v pátek na treninku na šest párů a dorazí dva......V případě dalších dotazů nebo nejasností jsem tu pro Vás. Mira:)

Datum: 31.12.2010

Vložil: Vendy

Titulek: Hudba

Chtěla bych se zeptat, jak se jmenuje písnička co se na ní tancuje country. Díky

Vyhledávání

Kontakt

TK Style Svitavy 605/281405 732/824758

IČO: 22738096